Když se dovednosti jednotlivců spojí, tak vznikají opravdu velké věci. Jsme tým plaveckých nadšenců a profesionálů, kteří rádi pomáhají ostatním.

Dan Thiel

Jsem zakladatel umimplavat.cz. Hrozně rád přicházím s novými myšlenkami a pořád si vlastně snažím hrát. Tenhle postoj předávám také ostatním v našem kolektivu. Je pro mě důležitá transparentnost, upřímnost a pravdomluvost a uvědomění si, že jen přes velké množství chyb vede cesta k úspěchu. Mimo umimplavat.cz pracuji jako koordinátor sportovně vědeckých projektů v Armádním sportovním centru Dukla a jsem také spoluzakladatel projektu umimbehat.cz a bezeckainteligence.cz.

Marek Polach

Jsem jeden z prvních členů projektu umimplavat. Mám za sebou 16 let aktivní plavecké kariéry, během níž jsem byl členem reprezentace juniorů i dospělých. Jako závodník mám rovněž zkušenosti z vrcholné evropské a světové akce. Momentálně pracuji jako vedoucí trenér JPK AXIS. Moje pozice v týmu je propojena napříč všemi aktivitami, které společně vytváříme. Hlavně se však zabývám analýzou rychlosti, závodního výkonu a oblastí vzdělávání. Mám rád všechny druhy sportovních aktivit a obecně se o sport od mala zajímám. Rád pracuji v kolektivu lidí s podobným zaměřením, kteří mají za cíl neustále posouvat a překonávat stanovené cíle. Vystudoval jsem fakultu sportovních studií na MU v Brně, obor trenécrství a aktuálně působím jako doktorand na FTK UP v Olomouci.

Ondřej Kubínek

Plavání se stalo součástí mého života již od dětství, kdy jsem se aktivně věnoval závodní kariéře. V současnosti předávám své zkušenosti dalším generacím v plaveckém oddílu Ústecká akademie plaveckých sportů (ÚAPS) a svou odbornost si zvyšuji studiem na UK FTVS. Nejlépe se cítím, když můžu pobíhat kolem bazénu a snažím se, aby se toto prostředí stalo oblíbeným také pro mé svěřence. Při trénování kladu důraz na zlepšování plavecké techniky, a proto se v týmu umimplavat.cz zabývám její analýzou, od natáčení až po vyhodnocení. Mám radost, když vidím, jak naše práce skutečně pomáhá k lepším výkonům. Jsem přesvědčen, že i nepatrná změna techniky nebo osvojení si nové dovednosti může výrazně zlepšit výsledky závodních plavců v jakémkoliv věku.

Tereza Polachová

V týmu umimplavat jsem od začátku roku 2019. V prostředí plavání se pohybuju od malička a baví mě psaní, takže se starám o články, příspěvky na soc. sítě a kontrolu textů, které jdou ven. Mým úkolem je taky administrativa a všechno co je potřeba k našemu fungování. Studuju v Brně právnickou fakultu Masarykovy univerzity a stále ještě aktivně plavu a závodím v barvách TJ Znojmo. Ráda přináším jiný pohled na věc a pracuji s lidmi, kteří si na nic nehrají. Na umimplavat.cz se mi líbí to, že jeho hlavním cílem je pomoc rozvoji plavání a jeho posun směrem k plaveckým velmocím.